• Kontrast:
  • Czcionka:
Jesteś tutaj:Start

Święto edukacji narodowej

Dnia 13 października w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy obsługi  i  administracji oraz zaproszeni goście.

osiągnięcia sportowe w gimnazjum

III – miejsce zajęła drużyna chłopców z naszej szkoły w Półfinale Powiatowym Piłki Nożnej

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

Dnia 6 października 2017 r. w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Buczkowicach odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych.

Relacja uczennicy ze szkoły w Buczkowicach o polsko-niemieckiej wymianie młodzieży

W przedostatnim tygodniu września odbyła się długo wyczekiwana przez nas druga część wymiany polsko - niemieckiej Buczkowice - Lubeka. W wymianie uczestniczyli uczniowie klas 3 gimnazjum ze szkoły w Buczkowicach i w Godziszce. Naszymi opiekunami były panie: Barbara Pastwa oraz Anna Mazurek.

Rodzinny Rajd Rowerowy

30.09.2017 roku wyruszyliśmy na gminny Rodzinny Rajd Rowerowy.  Pogoda dopisała i mogliśmy licznie uczestniczyć w rajdzie.

Zespół Pieśni i Tańca „Buczyna” na Warsztatach Regionalno–Artystycznych „Koszarawa 2017”

Warsztaty Regionalno – Artystycznych „Koszarawa 2017”, w których uczestniczyło 40 dzieci z Zespołu Pieśni i Tańca „Buczyna” działającego w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Buczkowicach miały miejsce  w dniach 13-14 czerwca 2017r.